İletişim Bilgileri

EĞİN PERDE

  • Yetkili Kişi: Halim Çakıl
  • Telefon numarası: +90 (212) 320-85-93, (212) 0850 205 46 86
  • Adres: Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok 8. Kat No:1250 Şişli-İstanbul, Şişli, İstanbul, 34384, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
Sahne Perdesi

Sahne Perdesi

Sahne Önü Perdeleri Sahne Önü perdeler sadece Sahne Önü açılması ve kapanmasında kullanılmakta olan ortadan ikiye açılan perdeler olup ana hareket perdesidir.
sipariş alınır, 5 gün
555 TL/metretül
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Halim Çakıl
  • Telefon numarası: +90 (212) 320-85-93, (212) 0850 205 46 86
  • Adres: Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok 8. Kat No:1250 Şişli-İstanbul, Şişli, İstanbul, 34384, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Maskeleme Perdeleri
Maskeleme perdeleri genellikle Sahne önüne kadar olan Sahne Önü perdeleridir. Ayşe perdeler Sahne donanımını gizlemek for kullanılır. Sahne Aydınlatma donanımları ve SES donanımları met perdelerle maskeleme yapılarak örtülür.

Sahne perde Sistemi uzaktan kumandalı Tense'lerde butonla kumanda yani elektirikli sistemde yapılabilmekte olup projelenedirme ve tespitle ihtiyacınıza Uygun olan sistemli.Çantalı UZMAN ekibimizce yapılır. Sipariş ve danışma Click lütfen Musteri hizmetlerini arayınız.

Pamuk Kadife Sahne Perdeleri
BİR Dokuma, Kumaş Sahne perdelik Zengin BİR parıltı Zaman Sahne Aydınlatma kullanılarak aydınlatılmış olması for kullanılır napped. Ağır ağırlıklarında, o da BİR dereceye kadar kullanılabilir, emilimi Click SES. Kadife BİR ilginc özelliği bunu görüntülemek bağlı olarak Ana renk değiştirmek Click göründüğü gibidir. Olarak daha az Toz yığmak eğilimi İhtisas Grubu nedenle, cok istediğiniz Şekerleme aynı yönde çalışıyor olması önemlidir (Aşağı) öneririz. Bakım yeterince Malzeme sipariş alınması gerektiğini çünkü Kadife cok cok hassas boyasıdır. BİR boya cok aynı Ana renk Baska BİR boya cok uyuşmayabilir. Ayşe safra Siyah Click geçerlidir. Kadife BİR Pamuk Tense'lerde Sentetik BİR Ürün ve Ana renk ve ağırlık çeşitli mevcuttur mevcuttur. Aşağıdaki Ürünler olup olmadığını listesidir. Tıklayınız Ana renk şemaları ve fiyatlandırma Click aşağıdaki bağlantıları.

Sentetik Kadife Sahne Perdeleri
Dokuma, Kumaş Sahne perdelik Zengin bir parıltı Zaman Sahne Aydınlatma kullanılarak aydınlatılmış olması for kullanılır. Ağır ağırlıklarında, o da bir dereceye kadar kullanılabilir, emilimi Click SES. Kadife BİR ilginc özelliği nasil bunu nasil görüntülemek bağlı olarak Ana renk değiştirmek Click göründüğü gibidir. Olarak daha az Toz yığmak eğilimi İhtisas Grubu nedenle, cok istediğiniz Şekerleme aynı yönde çalışıyor olması önemlidir (Aşağı) öneririz. Bakım yeterince Malzeme sipariş alınması gerektiğini çünkü Kadife cok cok hassas boyasıdır. BİR boya cok aynı Ana renk Baska BİR boya cok uyuşmayabilir.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 555 TL/metretül
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Perdeler ve tül perdeler
Oluşturma tarihi: 01.02.2012 14:58
Düzenleme tarihi: 09.09.2018 19:19